Okładka1

Spectre Art

Spectre Art to kolektyw artystów, doświadczony zespół twórców, projektantów i pasjonatów sztuki. Tworzą żywe, piękne i ponadczasowe dzieła sztuki, które budzą emocje w oczach innych. Kolorowy wszechświat inspirowany najdzikszymi zwierzętami i ikonicznymi przedmiotami.

Założycielem Spectre Art, jest Kornel Waszczyk (ur. 24 czerwca 1988r.) – polski artysta, rzeźbiarz a także aktor, reżyser, producent i scenarzysta, twórca rzeźby Wild Cat.

Wild Cat - to nowoczesna rzeźba, wykonana w geometrycznych kształtach. Futurystyczny kot, który symbolizuje dzikość, pewność siebie i niezależność…

KOLEKTYW ARTYSTÓW

Prezentujemy Wam wyselekcjonowane dzieła światowych artystów oraz nasze własne produkcje. Decydując się na stylowe rzeźby, designerskie i gustowne elementy wykończenia wnętrz wybierasz mariaż piękna, i luksusu oraz gwarancję wysokiej jakości.

Wypożyczamy nasze autorskie prace do teledysków i gier wideo, na potrzeby programów telewizyjnych, seriali oraz kinowych produkcji. Współpracujemy tylko z najlepszymi . Skontaktujcie się z nami w celu negocjacji stawki za dzień zdjęciowy.

SpectreArt

SpectreArt

SpectreArt

SpectreArt

Instagram

Bądź na bieżąco – śledź nas na instagramie

User ID and access token do not match. Please check again.