„Pytanie na śniadanie” Danuta Martyniuk w roli gościa! Żona Króla Disco Polo już w tę niedzielę sprawdzi się w kuchni programu. Została zaproszona przez samą Joannę Kurską. Jak podaje żona byłego prezesa TVP, ma to na celu spełnić oczekiwania widzów.

Pytanie na śniadanie. Danuta Martyniuk w roli gościa

W niedzielę widzowie będą mogli zobaczyć żonę Zenona Martyniuka w popularnym programie „Pytanie na śniadanie”. Danuta Martyniuk będzie miała okazję pochwalić się swoimi kulinarnymi umiejętnościami. Żona artysty niedawno przeszła zaskakującą metamorfozę! Było to dla Joanny Kurskiej, która niedawno wróciła do pracy w telewizji, dużą inspiracją. Jak sama mówi, zaproszenie Danuty Martyniuk do programu było odpowiedzią na oczekiwania widowni. Szczególnie dlatego, że Martyniuk schudła podczas swojej metamorfozy aż 15 kilo!

Ludzi ciekawi jej dieta. Zauważyłam, że panie często pytają ją o to, jak schudła. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów i chcemy pokazać to, co teraz lubi gotować i jeść.

– wyjaśnia Joanna Kurska.

Pytanie na Śniadanie Danuta Martyniuk w roli gościa

Sama Danuta Martyniuk potwierdza, że jej przemiana intryguje wiele osób. Jak sama mówi:

Ciągle słyszę pytania, co zrobiłam, by schudnąć
– wyznała „Faktowi”.

Pytana zapewnia jednak, że to wyłącznie zasługa zmiany stylu życia i diety. Podobno była zdeterminowana do tego stopnia, że zrezygnowała całkowicie z ulubionych ziemniaków, a nawet czekolady. Dodała też, że zaczęła ćwiczyć, głównie mięśnie brzucha. Do zmiany wyglądu nakłoniły Martyniukową krytyczne opinie, z jakimi na swój temat spotykała się w sieci.

Co się stało z Danutą Martyniuk?
AKPA

Danuta Martyniuk nową gwiazdą „Pytania na śniadanie”

Joanna Kurska nie ukrywa, że chce zrobić z Danuty Martyniuk nową gwiazdę programu. Jak wiadomo, żona Zenona Martyniuka stała się ostatnio dużą inspiracją w mediach społecznościowych. Szczególnie dla kobiet. Dlatego decyzja Kurskiej nie dziwi. Ponieważ, jak sama wskazuje, Polki uważają ją za wzór do naśladowania i są pod ogromnym wrażeniem jej spektakularnej metamorfozy. Co ugotuje Danuta Martyniuk? Będziemy mieli okazję zobaczyć już w niedzielę.

Źródła: www.pomponik.plwww.fakt.plwww.popularne.pl

Fotografie: AKPA (miniatura wpisu), Facebook