Księżna Kate nie chciała rozmawiać z Meghan Markle. Miała podobno prosić, aby trzymano żonę księcia Harry’ego z daleka od niej. Wydawało się, że konflikt w rodzinie królewskiej zniknie po śmierci królowej. Wiadomo, że jednak tak się nie stanie. Kate obawia się, że Meghan wykorzysta rozmowę przeciwko niej. Czy słusznie?

Księżna Kate nie chciała rozmawiać z Megan. „Była przerażona”

Konflikt w rodzinie królewskiej to wciąż gorący temat. Szczególnie, że jak wiadomo nadal się zaostrza. Ostatnio pojawiła się informacja, że księżna Kate obawia się rozmowy z Meghan Markle! Przypuszcza, że żona księcia Harry’ego może wykorzystać takową przeciwko niej. Była na tyle przerażona, że prosiła, aby trzymano Meghan od niej z daleka. Od dawna nie jest tajemnicą, ze relacje Meghan Markle z rodziną królewską nie są najlepsze. Szczególnie, w związku z jej oskarżeniem bliskich męża o rasizm i ignorowanie jej potrzeb.

Dlatego royalsi zauważalnie trzymają parę na dystans i nie chcą ryzykować kolejnych „laurek” w mediach. Co było widoczne również przed pogrzebem Królowej Elżbiety II, kiedy Harry i Megan zostali skreśleni z listy gości spotkania w Pałacu Buckingham. Wiadomo, że mieli pojawić się na nim przedstawiciele wielu państw.

Murem za swoją żoną stoi książę Harry, który niejednokrotnie był wściekły za to, jak royalsi traktują jego żonę. Nie milkły też ech dotyczące konfliktu między Harrym a jego bratem Williamem czy Królem Karolem II. Czy to kolejny powód, przez który Kate nie chciała rozmawiać z Meghan? Patrząc na zachowania w rodzinie królewskiej, tych powodów może być znacznie więcej.

Ekspert zabrał głos w sprawie. Kate nie chce rozmawiać z Meghan

Według eksperta, wszystko wskazuje na to, że konflikt między Kate Middleton a Meghan Markle nie wygaśnie. I nie zmieni tego, nawet  żałoba po królowej Elżbiecie II. Ekspert ujawnił właśnie kulisy pobytu Sussexów w Wielkiej Brytanii. Podczas ich wizyty księżna Kate miała odmówić rozmowy z Meghan Markle, a nawet przebywania w jej towarzystwie!

Neil Sean, królewski ekspert, odniósł się do napiętych relacji księżnej Kate i Meghan Markle. Nagranie zostało opublikowane w serwisie YouTube. Zdaniem mężczyzny księżna Kate robiła wszystko, by nie musieć rozmawiać z żoną księcia Harry’ego. Robiła to w obawie przed wyciekiem informacji.

Kate rzeczywiście była przerażona i chciała, żeby Meghan trzymała się od niej z daleka. Miała przeczucie, że wszystko, co mówi, każda rozmowa, nawet zwykły small talk, może potem trafić do mediów. Nie sugeruję – i Kate pewnie też nie – że użyłaby każdej, nawet najdrobniejszej wymiany zdań, ale najwyraźniej nigdy nie wiadomo

– mówi.

Okazuje się, że powodem niechęci i braku zaufania według eksperta jest nie tylko „wywiad wszechczasów” u Oprah Winfrey oraz książki księcia Harry’ego, której premiera jest stale przekładana.

Źródła: www.pudelek.plcozatydzien.tvn.plgoniec.plwww.wprost.pl

Fotografie: YouTube, Instagram