Nawiedzony blok w Polsce? Czy coś takiego w ogóle istnieje? Okazuje się, że tak! Najbardziej jednak zaskakuje to, że to w całym budynku miałoby straszyć, a nie jedynie w jakiejś wydzielonej części. Do tej pory zawsze słyszało się o nawiedzonych domach, a nie o tak dużych budowlach. Co się kryje za tajemniczym blokiem w Warszawie?

Na warszawskim Ursynowie w jednym z bloków dochodzi do serii dziwnych i niewyjaśnionych zgonów

Ludzie, którzy w nim mieszkają próbowali latami znaleźć przyczynę tych niepowodzeń. W końcu zgłosili się po pomoc aż do egzorcystów. Co oni sądzą o tym miejscu?

Nawiedzony blok w Polsce

Nawiedzony blok w Polsce. Miało zacząć się wszystko od samobójstwa kobiety. Następnie kolejne morderstwa i dziwne zgony

Do tego ciężkie choroby, wylewy, zgony i sytuacje, które nie powinny mieć miejsca. Nawet listonosz odebrał sobie w tym bloku życie. Oczywiście mieszkańcy pragnąc tylko spokoju, sięgali po różne metody. Miejsce ich zamieszkania odwiedzali egzorcyści i wróżbici.

Mieszkają tam złe byty, złe formy, złe istoty, które powodują takie reakcje

Jedna z plotek mówi, że miejsce jest nawiedzone przez właściciela ziemi, na której wybudowano blok. Odebrano mu działkę, a on z tego powodu odebrał sobie życie i nie może przez to spokojnie odejść w zaświaty i nawiedza mieszkańców bloku.

Mimo że duchy według mieszkańców nawiedzają to miejsce, oni nie mają zamiaru się wyprowadzić. Przyzwyczaili się do tego, że mają „dodatkowych” lokatorów?

Źródło: popularne.pl,

Fotografia: facebook.pl